TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

Antiradar Cobra ESD 7100

Elektronika » Auto elektronika

Cena s DPH:1990.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Antiradar Cobra ESD 7100

2 ROKY ZÁRUKA

Z antiradarem Cobra 7100 je možno se cítit bezpečně na cestě. Díky všesměrové detekci signálu a detekci v pasmech X, K, Ka detekuje nejčastěji používané radary u nás. Antiradar Cobra 7100 Vás ihned informuje, když detekuje zaměření radarem. Tento model má také maskující funkci VG-2.
Antiradar Cobra 7100 je znamenité a vhodné zařízení – nejlepší investice a přítel řidičů (náklady se vrátí již při první hrozbě pokuty a nepříjdete o body).

Funkce:
- všesměrová detekce signálu
- automatické ztišení poplachu
- detekce nejčastěji používaných radarů na světě
- snížení citlivosti ve městě (city mód) (při zachycení rušení v pásmech K a X je detekce potlačena na jedno pípnutí, pásmo Ka (policejní) zůstává v provozu)
- akustické rozlišení jednotlivých pásem - detekce pásem X, K, Ka a laserů
- zobrazení údajů o typu radarového nebo laserového signálu
- možnost bleskové demontáže z držáku

Sada obsahuje:
 Antiradar Cobra ESD 7100
 Originální balení
 Kabel
 Montážní příslušenství

VIDEO Z PROVOZU TOHOTO ANTIRADARU V ČR:
http://www.youtube.com/watch?v=0BkS1E7nN_Y
 

Citlivost na radary RAMER-7, používané Policií ČR je vynikající. Je možné přepínání radarových pásmem pro jednotlivé země systémem zapnuto/vypnuto.
Tento model je vhodný pro používání v České republice a státech EU. Výborně se hodí jak pro provoz v hustě osídlených oblastech, tak i pro provoz na dálnicích.

Cena v obchodě: 3990,-

Legislativa:

Je zakázáno používat zařízení, která znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných policií při dohledu na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Používání zařízení, které tyto technické prostředky jen detekují, zákon nezakazuje.
Dle vyjádření Ústavu pro výzkum motorových vozidel, Praha 9, Lihovarská 12,
nepodléhají přenosné typy radarových detektorů schválení technické způsobilosti - tzv. homologaci.
Proto je také instalace přenosných detektorů do motorových vozidel naprosto legální.


Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.