Mercenaries 2 PS3

Elektronika » PS3 - Doplňky a hry k Sony PlayStation3 » Hry PS3

Cena s DPH:490.00 Kč
Doporučená cena:699.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 10 ks
ks

HODNOCENÍ: 75%

http://www.gamesport.cz/index.php?menu=clanek-Playstation-3-recenze-PS3-mercenaries-2-world-in-flames-

Pokračování vojenské akce, která se odehrává v jihoamerické Venezuele, kde se kvůli ropě rozhoří konflikt a celá země se rázem změní v jednu obrovskou válečnou zónu. Pro vás jako žoldáka je to však dobře, moc dobře. Znamená to totiž spoustu nabídek k práci od různých zájemců, kteří nebudou šetřit penězi na to nejmodernější vybavení, k němuž se lze v dnešní době dostat.

V roli žoldáka dostanete k dispozici vše nač si vzpomenete, jen musíte mít po ruce dostatek peněz, k nimž se dostane díky plněním jednotlivých misí. Nezáleží přitom na jejich způsobu plnění, ale pouze na výsledku.

Jakmile nasbíráte dostatek peněz, můžete je buď utratit za celou řadu zbraní, dopravních a bojových prostředků, nebo je vrazit do založení vlastní soukromé vojenské společnosti, kde budete zaměstnávat jiné žoldáky a částečně na jejich aktivitách vydělávat.

Kromě konceptu podobného původní hře a několika nových prvků (kooperativní multiplayer, možnost pohybovat se pod vodou i ve vzduchu) nabízí Mercenaries 2 samozřejmě zbrusu nové audiovizuální zpracování využívající výkonu next-gen konzolí. Díky tomu se můžete těšit na rozlehlý herní svět bez hranic, kde číhá nebezpečí a zároveň i příležitost k výdělku na každém kroku.

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Hry jsou slevněné a z prezentace, proto tolik výhodná cena.

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TTop.cz

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Opište kód:

Kontakty na nás:

TTop Ltd.

Deal Extrem Cz s.r.o.
Jaurisova 515/4
Praha 4 140 00

IČ: O19 4O 228
DIČ: CZ O19 4O 228

Email: info@TTop.cz