TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání - orgasmus na dálkové ovládání

Cena s DPH:690.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Bezdrátová vibrační vajíčko patří nesporně mezi "špičkové produkty" a jejich používání na cestě za sexem je velmi rozšířené a oblíbené.Hlavně v domácím prostředí slouží jako užitečný pomocník při sexu a ve volných chvilích.Velmi oblíbené je taky díky své nízké ceně.

 

Ovšem nemalé procento lidí je využívá pro zábavné erotické okamžiky, kdy je ženám toto vajíčko uváděno do provozu v okamžicích, které jsou nějakým způsobem významné nebo důležité.

 

To je zdrojem velké zábavy a při chuti "sexu na veřejnosti" to zanechává úžasné vzpomínky. Jako příklad stačí uvést zapnutí v okamžiku placení u pokladny, rozhovoru s tchýní, střelbě z luku, napínavého okamžiku při hororu v kině nebo třeba ochutnávce drahého vína v luxusní restauraci.

 

Ovladač má jedno tlačítko na zapnutí a ovládání 10 různých vibračních programů a intenzity.

 

Oproti ostatním dálkovým vajíčkům se liší především jeho ekonomickýcm provozem. Vlastní vibrační vajíčko pohánějí dvě micro tužkové baterie velikosti N, což je konečně řešení spotřeby baterií. Vajíčko má silné vibrace a spoustu zajímavých programů. Vzhledem k tomu, že ve vajíčku je neustále zapnutý radiový přijímač, který čeká na povely - je třeba po použití baterie vyjmout, jinak se samovolně pomalu vybíjejí. Vysílač má dosah až 10m a je možno jej ovlivnit ponecháním vytahovacího provázku ven z vagíny (slouží současně jako anténa)

 

Dopřejte partnerce vzrušení z druhé strany pokoje, pomocí tohoto vibračního vajíčka na dálkové ovládání. Výborné pro sexy párty.

Krásné, sametově jemné vibrační vajíčko je opatřeno poutkem pro snadné vyjmutí.

Bezdrátové vibrační intimní vajíčko s dálkovým ovladačem, 10 vybračních stupňů
Radiofrekvenční RF bezdrátové dálkové ovládání
RF nevyžaduje přímou viditelnost vajíčka pro provoz
10 m bezdrátového rozsahu
10 rychlostí vajíčka
Vyrobeno z hladkého a ne-toxického materiálu
Vodotěsné vajíčko délky 6 cm
Dálkový ovladač 1 x 23A baterie (součástí balení)
Masážní vajíčko 2 x AAA baterie (součástí balení)

Napájení na baterie 3x A23 (součást balení).

Délka: 5,7cm

Průměr: cca 3cm

Materiál: plast

Vodotěsné

Neobsahuje ftaláty
 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.