TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

TomTom Rider Moto GPS navigace, držák na moto, poslední verze map

AIRBAG na motorku, audio na moto a zabezpečovací technika pro motorky » Moto elektronika
Elektronika » Moto elektronika
Elektronika » Vodotěsné navigace na moto

Cena s DPH:7980.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Navigační přístroj určený pro použití na motocyklu nebo skůtru. Přístroj má LCD displej se zobrazením 64 tisíc barev. Je voděodolný. O zobrazování se stará barevný dotykový displej o velikosti 3,5" a s možností nastavit denní a noční režim, tak aby byly informace vždy dobře čitelné. Tato volba lze nastavit ručně nebo se nastavuje automaticky. Pro komunikaci s mobilním telefonem používá bezdrátovou technologii BlueTooth. Mimo telefonování můžete navíc procházet telefoní seznam nebo posílat SMS. Díky propojení s mobilním telefonem lze přístroj nakonfigurovat pro přístup na internet a spolu se službou TomTom Plus tak stahovat nejnovější informace o změnách nebo uzavírkách.

Ovládání přístroje je velmi intuitivní a probíhá pomocí dotykového displeje. Menu je plně lokalizováno do češtiny a je navrženo velmi ergonomicky a lze se v něm po chvilce velmi dobře zorientovat a rychle se dostat ke všem potřebným funkcím. Navíc si můžete upravit vzhled stavového řádku, tak aby zobrazoval Vámi požadované informace. Přístroj lze přepnout do zobrazení kompasu.

Navigace probíhá graficky na mapě, kterou si můžete nechat zobrazit v pohledu 3D nebo půdorysném pohledu. Grafickou navigaci doplňuje navigace hlasová, která je také plně lokalizovaná do češtiny. Navigátorův hlas Vám napovídá a upozorňuje Vás, kde odbočit nebo jak daleko je ke křižovatce. Rychlost hlasové navigace se automaticky upravuje dle Vaší aktuální rychlosti, abyste všechny informace měli včas a s dostatečným předstihem. Můžete si také nastavit pozici domova a kdekoliv a kdykoliv jednoduše zvolit funkci pro návrat domů.

Mapový software nainstalovaný na paměťové kartě obsahuje databázi ubytovacích zařízení, čerpacích stanic a spoustu dalších, něčím zajímavých nebo důležitých míst. V těchto informacích lze vyhledávat, lze je hledat v okolí aktuální pozice nebo je možné ve spojení s telefonem rovnou vytočit telefonní čísla zadaná u těchto míst. Plánování tras lze volit buď kratší trasu, rychlejší trasu nebo trasu mimo dálnice. Trasu si můžete prohlédnout jako textový itinerář, jako obrázkový přehled a dá se také spustit animovaná simulace jízdy. Po opuštění trasy se znovu přepočítává a hledá nová trasa.

Parametry a specifikace:

GPS přijímač: 20 kanálový(SiRF Star III)
Procesor: 380 Mhz
Paměť: 32 MB
Provozní teplota: - 10 až + 55 °C

Hmotnost a rozměry:
Velikost: 113 x 96 x 53 mm
Hmotnost: 310 g
Velikost displeje: 3,5"
Rozlišení displeje: 320 x 240 pixelů
Typ a počet barev displeje: dotykový, TFT

Odolnost:
Odolnost proti vodě: odolný vůči vodě

Propojení:
Interface: USB port
Bluetooth rozhraní pro využití jako handsfree spolu s mobilním telefonem
Anténa: Interní 

Napájení:
Baterie: vnitřní LiIon akumulátor s přímým dobíjením z externího napájení.
Externí zdroj: 12/24 V pomocí kabelu do cigaretového zapalovače nebo ze síťového adaptéru.

Ostatní parametry:
Jazyk ovládání: Čeština + 17 dalších jazyků.
Jazyk hlasové navigace: Čeština + 33 dalších jazyků.

Součásti dodávky:
Přístroj s vestavěným LiIon akumulátorem
Síťový adaptér
Napájecí adaptér
Datový kabel USB
Mapy 43 států Evropy vč. ČR
Držák navigace na řidítka motorky nebo skůtru

Cena v obchodě: 15990,-
Cena na internetu: 12990,-
Naše cena: 7990,-, doprava je zdarma

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.