TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

Puzdro na mobil proti odposlouchávání a sledování - blokovač frekvencí GSM a GPS

Elektronika » Rušičky GSM mobilu, GPS, WiFi
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Rušičky GSM mobilu, GPS, WiFi

Cena s DPH:249.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

 

Nedovolte aby Vás odposlouchávali nebo špehovali ! Nedovolte aby Vám naklonovali klíč od auta !

 

Chraňte svůj telefon před neoprávněným odposlechem nebo sledování Vaší polohy. Chraňte svoje klíče od auta před klonováním.
Všichni dobře známe, že přes mobilní telefon je možné sledovat Vaši polohu, ale dnes už není problém Vás i na dálku odposlouchávat, špehovat. Zabraňte tomu jak se jen dá. Je to na Vás.Vložíte Váš mobilní telefon nebo klíče od auta do daného pouzdra a jeho signály budou uvězněny v pouzdře. Všechna volání na daný mobilní telefon budou zablokovány.
Pouzdro blokuje všechny bezdrátové signály jako jsou GPS trackery, GSM trackery, 433MHz frekvence, mobilní telefony atd ...
Vhodné při utajených poradách, nebo tehdy, pokud chcete mít jistotu, aby Váš telefon najednou nezazvonil. Nebo se na něj někdo napojil a odposlouchával Vaše okolí a sledoval kde se pohybujete. Je to Legální rušička - blokování signálů.
Oblečte svůj telefon nebo klíče do pouzdra a okamžitě zabráníte abyste byli odposloucháváni přes Vaš mobilní GSM telefon nebo aby Vám někdo naklonoval klíč a odjel s autem.

Když následně mobil nebo klíče vyjmete z pouzdra, signál GSM opět naskočí a vy můžete telefonovat a přijímat hovory nebo používat dálkové ovládání na klíči. Dále zabraňuje logování GPS trackerů.

Rozměr: 195 x 115mm

 

 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.