TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

Narozenínový set Lampionů Přání - MALÝ

Létající a plovoucí Lampiony Štěstí » SADY svatebních a narozeninových lampionů » Narozeninové sety Lampionů Přání

Cena s DPH:245.00 Kč
Doporučená cena:289.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Narozeninový set Lampionů Přání

1x Obří XXL 2,1 metrů velký Lampiony Přání pro oslavence v červené nebo bílé barvě (dejte do poznámky k nákupu jakou barvu si přejete)

10x Narozeninový Lampion Přání pro narozeninové hosty v pastelových barvách pro denní nebo v bílé barvě pro noční vypouštění (dejte do poznámky k nákupu jaké si přejete)
 

Darujte oslavenci originální dárek který odletí do nebe a zůstane z něho úsměv, radost, překvapení a splněná přání.

Proměňte oslavu svých narozenin v neopakovatelnou párty. Sezvěte své přátele a na Vaši oslavu vypusťte Lampiony Přání. Čím víc pozvete přátel, tím impozantnější bude podívaná na noční oblohu, po které se budou vzdalovat Vaši poslové tajných přání. Sety jsme pro Vás připravili ve třech velikostech. Každý set obsahuje lucernu oslavence, to je 2,1 metrů velký Lampion Přání, který svou dominancí určuje, kdo je oslavován. Dále dostatečný počet menších pro Vaše hosty. Lampiony Přání jsou důstojným vyvrcholením každé narozeninové párty a jistě potěší ne jen samotného oslavence. Všechny lucerny lze popisovat přáním nebo libovolně pomalovat a tím učinit Vaší párty ještě atraktivnější.
 

Běžná cena setu je 289,- (49,- + 10x 24,-), pro oslavence je zde zvýhodněná cena 249,- vč. DPH ale pouze do konce tohoto měsíce!
 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz