TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

KÖNIG atrapa WiFi kamery, profesionální vzhled, vč stojánku a výstražné samolepky

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Falešné kamery

Cena s DPH:445.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Také byste si rádi pořídili kameru do Vaší práce a bez obav z krádeže odpočívali doma, ale cena je tak vysoká? Tato dokonalá atrapa kamery se snímačem pohybu Vám to umožní: jakmile někdo projde kolem, červené světlo začne blikat a kamera se bude pohybovat pomalu ze strany na stranu... opravdu jako pravá! Dodávána se šrouby pro montáž. Vyrobena z nárazuodolného materiálu v stříbrné a černé barvě.

Atrapa kamery, falešná bezpečnostní kamera s detekcí pohybu a LED osvícením. Jednoduchá instalace bez kabeláže, přizovací cena pár set korun, ale dokáže odradit zloděje, kteří mohou napáchat milonové škody.

Vytvořte iluzi bezpečnostního monitoringu s touto atrapou CCTV kamery.
Jedná se o věrohodnou atrapu / maketu kamery KONIG, jejíž instalace má odradit případné zloděje a vandaly, dokonalou imitaci zajišťuje také falešná optika s automatickou clonou a vestavěná funkční blikající LED dioda, která je napájena bateriemi.
Včetně montážního držáku a výstražné samolepky.
Pro vnitřní použití.

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.