TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

GSM skrytá kamera TopSpy Black Box s pohybovým čidlem. Automaticky pošle fotku nebo video na mobil, pokud zjistí v místě umístění pohyb

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí

Cena s DPH:2450.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

  Skryté kameře v černé skříňce nic neunikne
Potřebujete dlouhodobě střežit kancelář, sklad, chodbu nebo byt? Využijte možnosti profesionální mikro kamery mDVR Black box vyvinuté pro zcela skryté nasazení.

Skrytá kamera v podobě černé skříňky není vyrobena v Číně, špičkové zpracování a nejvyšší spolehlivost garantuje přední výrobce špionážní techniky z Taiwanu.

Mikro kamera se skvěle kamufluje např. do šanonu, do knihy a do dekoračních předmětů. Aby miniaturní objektiv viděl na scénu, stačí mu malý otvor o velikosti 1,5 mm.

Kamera navíc sama zatelefonuje na Vaše mobil a pošle MMS fotku při detekci pohybu.

Černá skříňka s mikrokamerou je určena pro nejnáročnější bezpečnostní aplikace.

 

GSM skrytá kamera TopSpy Black Box s pohybovým čidlem

Ostrý obraz zachytí každý detail
Vybrat si můžete ze tří kvalit videozáznamu. O nejdetailnější obraz se postará rozlišení Full HD 1920 x 1080, 30 snímků za vteřinu. U rozlišení HD 1280 x 720 a VGA 640 x 480 můžete dokonce nastavit 60 snímků za sekundu.

Kromě nepřetržitého nahrávání, které je vhodné pro záznam schůzky, můžete využít režim citlivé detekce pohybu. Skrytá kamera pak stále sleduje prostor a zaznamenává vždy, když se něco děje.

Součástí dodání je interní pohybové čidlo. Po připojení se kamera zapne pouze tehdy, pokud senzor detekuje pohyb. Můžete se tak přesně zaměřit na důležité místo ve skladu nebo na skříň s citlivými dokumenty.

Video je doplněno o čistý zvuk, který snímá rozhovory na vzdálenost až 7 metrů. Záznamy obsahují přesné datum a čas pořízení.

Kamera je ined připravena k dlouhému provozu. Pro uložení záznamů slouží paměťová karta Micro SD o kapacitě až 64GB. Na kartu se vejde až 72 hodin nepřetržitého nahrávání ve VGA rozlišení, na Full HD 15 hodiny.

Když nemáte možnost skrytou kameru trvale napájet, jistě oceníte provoz na interni Li-on baterii. Rozšířit dobu nahrávání lze i přibaleným externím napáječem.

Získané záznamy si pak snadno přehrajete na libovolném počítači nebo tabletu.

Černá skříňka má také funkci dálkového monitoringu místnosti přes GSM kartu. Jednuduše zavoláte na kartu v přístroji a vidíte na mobilu, co se děje.

Kamera ve funkci bezpečnostního zařízení posílá automaticky fotky na předem nastavené mobilní číslo v případě detekce pohybu v monitorovaném prostoru.

Hlavní přednosti

černá skříňka určena pro skrytou kamufláž
miniaturní objektiv 1,5 mm
nepřetržité nahrávání / detekce pohybu
interní IR pohybový senzor
ostrý FULL HD obraz se zvukem
trvalé napájení / interní Li-on baterie
datum a čas v obraze
přehrání záznamů na PC / televizoru
vysoce kvalitní výrobek z Taiwanu

 Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

 Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.