TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

Tracker Mini Lokátor TK102-2 SD TF se slotem na SD karty

AIRBAG na motorku, audio na moto a zabezpečovací technika pro motorky » Moto elektronika
Elektronika » Auto elektronika
Elektronika » Moto elektronika
Elektronika » GPS sledovací technika
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GPS sledovací a špionážní technika

Cena s DPH:2245.00 Kč
Doporučená cena:4590.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Jedná se o pravý Xexun GPS tracker TK102 -2, o nejnovější verzi, které má více funkcí než TK102. 
 

Prácuje na základě stávající sítě GSM / GPRS a GPS satelitů, výrobek je schopen lokalizovat a sledovat jakékoli cíle pomocí SMS nebo GPRS .

Pokročilé funkce :

Odposlech pomocí GSM

Uživatel může vytáčet číslo GSM v trackeru a slyšet co se děje okolo trackeru.

Geo ohrada

Je možné nastavit geo ohradu pro jednotku k omezení pohybu cíle v rámci vymezeného prostoru. Jednotka odešle zprávu na předem zadané číslo pokud se pohybuje mimo vymezené území.

Rychlostní upozornění

Pokud cíl překročí nastavenou rychlost, např 80 km/h, jednotka zašle SMS zprávu speed+080!+ Geo na přednastavená čísla. Dále bude upozornění průběžně posílat každé 3 minuty.

SOS funkce

Když se dostane do nebezpečí, stiskněte tlačítko SOS na 3 sekundy a jednotka bude odesílat "help me!+ Geo-info " na všechny povolené čísla každé 3 minuty. Zasílání bude zastaveno, pokud všechna přednastavená čísla odpovědí SMS "help me!"na číslo trackeru.

Snímač pohybu

Uživateli dojde SMS alarmová zpráva, když se někdo dotkne jednotky nebo když se objekt, ve kterém je jednotka umístěna, dá do pohybu.

Funkce SD karty

Do trackeru lze vložit Mini SD kartu. Data z pohybu cíle jsou potom uložena na kartě SD a není potřeba získávat informace o pohybu cíle přes SMS nebo GPRS. Zařízení zašle nashromážděná data na Váš PC, pokud GPRS na dálku zapnete nebo si je stáhnete do počítače z SD karty po umožnění přístupu k trackeru.
 

Ostatní funkce a příslušenství jsou stejné jako u trackeru TK-102 

OBSAH BALENÍ:

1x GPS Lokalizátor
1x Domácí nabíječka 110-230V
2x Li-ion baterie 3.7V, 860mAh
1x Český návod

DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:

NEOMEZENÉ NAPÁJENÍ LOKALIZÁTORU

12V-24V napájecí kabel s elektronikou na přímé napojení

Napáječ je navržen pro nepřetržité pohánění Mini GPS lokátoru bez nutnosti neustálého dobíjení baterek. A pokud je odpojen proud od vozu nebo motorky, lokalizátor pokračuje dále v práci díky interní baterii.

-Přímé napojení dobíječka - doporučeno pokud chcete lokátor diskrétně schovávat ve vozu. Jednoduše se zapojí na tvale napájený elektrický okruh vozu + a -

(pro 12-24V elektrické systémy vozů – automobily, motocykly, nádkladní vozy...)
 

NAPÁJEČ DO AUTO ZÁSUVKY

NEPROMOKAVÉ PEVNÉ POUZDRO
Toto nepromokavé pouzdro je vhodné pro lokátory TK102, TK102-2 a TI201

Kabel pro aktualizaci firmwaru
 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.