TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

Brýle s kamerou HD 720P - čirá skla

Elektronika » Moto elektronika
Elektronika » Sluneční brýle s elektronikou
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí

Cena s DPH:1590.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 99 ks
ks

 Na rozdíl od většiny jiných špionážních brýlí nemají tyto špionážní brýle tlusté nožičky, což většinou dělá jiné brýle nápadnými. Díky velice tenkým nožičkám a perfektnímu maskování kamery jsou tyto brýle naprosto nenápadné.

Díky HD kameře natáčí špionážní brýle velmi čistá, ostrá videa a jsou proto vhodné i například pro natáčení dokumentů. S brýlemi není problém čitelně zabrat text velikostí 12 na vzdálenost 20-30cm.

Připojení do PC a stahování dat:
Brýle s kamerou jsou vybaveny zakrytým micro USB portem, pomocí kterého je můžete připojit do PC.
Špionážní brýle se v PC načtou jako klasický vyměnitelný disk, takže z nich můžete snadno stáhnout data.

Brýle s kamerou HD 720P - čirá skla jsou opravdu univerzálním pomocníkem při zachycování nejrůznějších situací, sportovních aktivitách, či tak trochu jiném pořizování video záznamů.

Brýle s kamerou HD 720P - čirá skla mají HD vysoké rozlišení 720P, zaručující perfektní kvalitu záběrů.

Oproti obdobným brýlím se zabudovanou mikrokamerou (nabízejí se většinou sluneční se zabarvenými skly), je jejich nesporná výhoda v tom, že s nimi lze pořizovat záběry nejen v exteriéru ale i uvnitř budov (při jednání, na schůzce, v tělocvičně atp.) aniž byste vzbudili jakoukoliv pozornost. Díky podpoře paměti až 32GB lze pořídit i dlouhé záznamy. HD brýle mají štíhlý a naprosto přirozeného vzhledu brýlí. Kamera se spouští pouhým stisknutím okrasného detailu na boku brýlí, což pro okolí vyhlíží jako by jste si brýle pouze upravovali do správné polohy.

Ať je již budete mít tyto HD brýle s kamerou na "nose", či je při natáčení budete držet v rukou, či položíte, obraz i zvuk zaznamenáte ve vysoké HD kvalitě. A navíc tyto HD brýle s kamerou mají i skvělý moderní design.

Technické parametry:

Format videa: AVI

Audio: steereo

Podpora paměti: micro SD 32GB

Objektiv: 5 mega pix, CMOS

Rozlišení: 1280x720 HD720P

Rychlost: 30 snímků/sec

Váha: 24g

Velikost: 142 x 30mm

Player: Windows media player, Real player, KM player

Operační system: Windows 98, Windows 2000/ XP, Windows 7, 8.0, 8.1. a Windows 10 / Linux / Mac

Pracovní doba: 90 min

Pracovní teplota:-5 - +40 stupňů C

 

Obsah balení:

HD brýle

Pouzdro

Hadřík na údržbu skel

USB kabel

Manuál

Vyrobeno v Japonsku! Záruka 24 měsíců!

Paměť 8GB MicroSD SDHC vhodnou pro tuto kameru je možné koupit zde

Výrobek je možné nabíjet buď v USB portu počítače nebo pomocí napájecího a nabíjecího adaptéru do běžné zásuvky 220V na USB zde nebo pomocí autonabíječky na 12-24V s USB portem, kterou je možné objednat zde.

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.