TTop nabídka:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@TTop.cz

 

4GB MP3 s Mini DV špionážní kamerou s fotoaparátem - sluneční brýle s MP3, SPY CAM

Elektronika » Sluneční brýle s elektronikou
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí

Cena s DPH:1890.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Miniaturní špionážní kamera s digitálním rekordérem umístěná ve slunečních brýlích. Objektiv kamery s rozlišením 1,3Mpix je díky malému průměru velmi nenápadně zasazen do středu brýlí mezi skla. Může pořizovat fotografie v rozlišení 1280x960 pixelů nebo nahrávat video ve formátu MP4 - 640x480/25 snímků za sekundu. Videonahrávky jsou pořízeny včetně zvuku, který snímá integrovaný mikrofon.

Pokud by přece jen někomu vzhled brýlí připadal robustní, může jako dokonalé krytí působit vestavěná podpora přehrávání MP3; v balení jsou přiložena špuntová sluchátka s krátkými přípojnými káblíky a dovolují stylový poslech hudby. Použití v takovém režimu odvede pozornost i těch nejvšímavějších, kterým neujde přítomnost ovládacích prvků. Nahrávač je vybaven integrovanou pamětí 2GB, na které můžete mít MP3 nebo místo pro pořízené snímky či videa. Kapacitu je možné pohodlně rozšířit kartou microSD nebo TF (maximálně o kapacitě 8GB).

Napájení systému zajišťuje vestavěná baterie LiPol o kapacitě 400mAh, která se nabíjí při spojení s PC. Pro nabíjení můžete rovněž využít síťový adaptér. S plně nabitou baterií je systém schopen až 6 hodin činnosti. K PC připojíte nahrávač speciálním přiloženým kabelem USB. Není potřeba žádných speciálních ovladačů; chvá se jako standardní vysokokapacitní zařízení.

Provedení i velikost kamery ji předurčuje k nahrávání všude tam, kde nechcete, aby přítomnost kamery byla zaznamenána - samozřejmě ovšem tam, kde není samo o sobě podezřelé nosit sluneční brýle… (v takovém případě by Vás mohl zajímat produkt "2GB Mini DV DVR špionážní kamera s fotoaparátem - propiska"). Jedná se tedy o skrytou kameru navíc se skrytým mikrofonem maskovanou ve slunečních brýlích s kvalitními polarizačními zatemněnými skly. Mikrofon snímá čistě vše v okolí cca 15 metrech čtverečních. Příklady použití: policejní výslech, videopoznámky pro právníky při rozhovorech s klienty, novinářské interview nebo všude jako vševysvětlující „skrytá kamera“…

Parametry:
špionážní fotoaparát a kamera v brýlích s MP3 přehrávačem
videoformát: AVI 640×480, 25 fps
fotografie: 1280x960
přehrává soubory: MP3, WMA, WAV
kapacita interní paměti: 4GB
flash karta: slot na microSD/TF max. 8GB
baterie: interní LiPol 400mAh
připojení: USB 2.0
nabíjení: USB nebo síťový adaptér (přiložen)
doba nahrávání: až 4 hodiny, 6 hodin přehrávání
provozní teplota: 0°-60°C
hmotnost: 52g
 

Výrobek je možné nabíjet buď z USB portu počítače nebo pomocí napájecího a nabíjecího adaptéru do běžné zásuvky 220V na USB zde nebo pomocí autonabíječky na 12-24V s USB portem, kterou je možné objednat zde.

Paměť 8GB MicroSD SDHC vhodnou pro tuto kameru je možné koupit zde

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@TTop.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.